FOTOBOEK MAKEN MET ALBELLI
FOTOBOEK MAKEN MET ALBELLI
Iets bijzonders doen met digitale foto’s? Dat kan door er zelf een schitterend fotoboek van te maken!
Vroeger verzamelde u uw foto’s en plakte ze – als het een beetje meezat – in een album, al dan niet voorzien van bijbehorende verhalen. In het digitale tijdperk, waarin u uw foto’s op de computer verzamelt, kunt u op een hele andere manier een fotoboek maken, waarbij het eindresultaat eruitziet of het gedrukt is …. En dat is het dan ook!
Deze cursus van vier lessen gaat over het maken van een fotoboek op de pc; werken met achtergronden en sjablonen; uitsneden maken uit foto’s; gebruik van kaders; invoegen van tekst; het bestellen van het boek via internet.
NB: Voor het maken van een fotoboek is gekozen voor het programma van Albelli. De geleerde vaardigheden maken het mogelijk om later ook met programma’s van andere leveranciers te werken.
U leert werken met het gratis fotoboekprogramma van Albelli. U krijgt praktische tips over het opmaken van uw fotoboek en het schrijven van teksten bij uw foto’s.
Enige computervaardigheid met Windows op de PC of laptop is vereist.
Extra informatie: U leert het fotoboekprogramma downloaden en installeren, foto’s overzetten van camera naar PC of laptop, fotoboek vullen en opmaken, foto’s bewerken.
U dient zelf uw laptop mee te brengen!
CURSUSDAG EN – TIJD
Donderdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur
CURSUSDATA : 6, 13, 20 en 27 maart
Kosten: Cursus € 70,00 en € 6,00 voor het boek
De cursus wordt gegeven door Henk Nijhuis
Informatie over de cursus en aanmelding bij de cursuscoördinator Ellen Graven
E-mail: e.graven50@yahoo.com
Door U aan te melden verplicht u zich tot betaling van de cursusprijs bij aanvang van de lessen.
Informatie
Cursusdag en -tijd
Donderdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur
Cursusdata 2025
6, 13, 20 en 27 maart
Kosten
Cursus: € 70,00 en € 6,00 voor het boek